Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Chodlu

O NAS

Zespół Szkół w Chodlu

Zespół Szkół w Chodlu to placówka z długoletnią tradycją, która wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom uczniów i ich rodziców. Najważniejszym zadaniem, jakie szkoła codziennie sobie stawia, jest wychowanie i kształcenie młodych ludzi do życia i pracy. Szkoła mieści się w przestronnym budynku, w którym znajdują się pracownie przedmiotowe, sala gimnastyczna, szatnia z nieodpłatnymi szafkami dla każdego ucznia. Dokładane są wszelkie starania, aby uczniowie uczęszczający do placówki mogli przebywać w miłym i przyjaznym otoczeniu.

Dlatego w ciągu ostatnich lat niemal cała szkoła została zmodernizowana. Odnowiono korytarze, szatnie, salę gimnastyczną, pracownie przedmiotowe, doposażając je w sprzęt dydaktyczny i multimedialny. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu obecnemu rynkowi pracy, proponujemy interesujące kierunki kształcenia, wśród których każdy absolwent szkoły gimnazjalnej i podstawowej znajdzie coś dla siebie.

Profesjonalna i dobrze wykształcona kadra nauczycielska zapewnia przygotowanie do egzaminów maturalnych i zawodowych. Wielu nauczycieli posiada uprawnienia egzaminatorów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach. W placówce stwarzane są warunki bezpiecznej i przyjaznej atmosfery. Szkoła umożliwia rozwijanie pasji i zainteresowań. Profesjonalne przygotowanie pozwala absolwentom podjęcie dalszej nauki lub pracy w wybranym zawodzie.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny