Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Chodlu

Nauczanie zdalne

Najważniejsze postanowienia dotyczące nauki zdalnej w naszej szkole:

1. Od 25. 03. 2020 r. każdy uczeń ma obowiązek realizowania nauczania zdalnego.

2. Zajęcia lekcyjne odbywają się według ustalonego rozkładu zajęć.

3. Nauczyciele od 15 kwietnia 2020 korzystają ze służbowych kont pocztowych w usłudze Office 365 dla ZSChodel i za ich pomocą odbywa się wszelka korespondencja pomiędzy uczniami a nauczycielami.

1. Agnieszka Olender                     a.olender@zschodel.pl
2. Katarzyna Surma                          k.surma@zschodel.pl
3. Kazimierz Franków                     k.frankow@zschodel.pl
4. Marcin Jarski                                 m.jarski@zschodel.pl
5. Kinga Kozłowska                    k.kozlowska@zschodel.pl
6. Piotr Majcherski                     p.majcherski@zschodel.pl
7. Radosław Oponowicz             r.oponowicz@zschodel.pl
8. Jolanta Mędrek                             j.medrek@zschodel.pl
9. Anna Wyroślak                          a.wyroslak@zschodel.pl
10. Iwona Cyrkler            i.cyrkler-kusmierska@zschodel.pl
11. Aleksandra Szabat                      a.szabat@zschodel.pl
12. Agnieszka Maj                                 a.maj@zschodel.pl
13. Katarzyna Kowalewska           sekretariat@zschodel.pl
 

4. Z wymienionych adresów, uczniowie będą każdego dnia otrzymywać materiały do realizacji od nauczycieli, zgodnie z załączonym rozkładem. 

5. Uczniowie odsyłają na podany adres materiał, o który nauczyciele proszą, wykonane zadania itd.

6. Każdy nauczyciel i dyrektor szkoły na bieżąco będzie monitorował aktywność uczniów w realizacji nauczania zdalnego (frekwencja na zajęciach, oceny).

7. Aktywny udział w realizacji nauczania zdalnego będzie miał wpływ na oceny i promocję ucznia.

 

Dla wygody pracy zalecamy wykorzystać komputer, natomiast do odczytania załączników używamy edytora tekstu Word, a  czasem konieczny jest program do odczytywania plików typu PDF, na przykład Adobe ReaderW telefonach komórkowych praca z materiałami jest możliwa ale trochę mniej wygodna.

Zachęcamy do aktywnej nauki w domu.

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny