Rok szkolny 2016/2017

Tenis stołowy

19 października 2016r. w Karczmiskach w Specjalnym Ośrodku Szkoleniowo-wychowawczy im. Ewy Szelburg-Zarembiny odbyły się powiatowe indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Kołodziej z klasy III TB. Kuś Krystian i Dominik Świrkosz z klasy I TB. Karol Kołodziej zajął II miejsce. Gratulujemy!!!

Biegi przełajowe

W dniu 30 września 2016 r. w Opolu Lubelskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe.
Drużyna chłopc
ów z Zespołu Szkół w Chodlu zajęła III miejsce.
Drużynie i opiekunce pani
 Kindze Kozłowskiej GRATYLUJEMY !!!

========================================================================================

2015/2016

Tenis stołowy 2015

27 października 2015r. w Karczmiskach w Specjalnym Ośrodku Szkoleniowo-Wychowawczym im. Ewy  Szelburg-Zarembiny odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział sześć szkół: ZS w Chodlu, Specjalny Ośrodek Szkoleniowo-Wychowawczy im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Karczmiskach, ZS Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą, ZS Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim oraz ZS w Poniatowej. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dominik Mazur i Mateusz Świątek z klasy IV TB oraz Karol Kołodziej z klasy II TB. Nasi uczniowie zajęli pierwsze dwa miejsca. Dominik Mazur zajął I miejsce a Karol Kołodziej II miejsce. Gratulujemy!!!

Biegi przełajowe - 2015-10-06

W dniu 6 października 2015 r. w Opolu Lubelskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna chłopców z Zespołu Szkół w Chodlu zajęła II miejsce. Drużynie i opiekunce pani Kindze Kozłowskiej
GRATYLUJEMY !!!
Drużyna wystąpiła w składzie: Artur Adamczyk, Mateusz Długosz, Wojciech Brzozowski,  Damian Nowicki,  Patryk Chęć, Mateusz Jureczko, Wojciech Wyroślak, Paweł Popiołek, Sebastian Poleszak, Sebastian Czaja, Patryk Wyroślak.

Rok szkolny 2015/2016

Tenis stołowy - 2013-10-16

Biegi przełajowe - 2013-09-27

LLTSA

Już szósty sezon nasza drużyna o nazwie „Ściegienny” bierze udział w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów (tabela). W tym roku w składzie znajdują się: Arkadiusz Nowicki,  Dominik Mazur, Dariusz Smaga  i Bogdan Grzybek. W latach poprzednich w barwach „Ściegiennego” występował Marek Zdyb i Mateusz Czuba. Od początku kierownikiem drużyny jest Bogdan Grzybek. W tym roku do rywalizacji przystąpiły 42 zespoły ale w poprzednich latach było ich od 48 do 50. Między innymi startuje 7 zespołów reprezentujących lubelskie wyższe uczelnie z tego dwie w II lidze.  Zaczynaliśmy ad IV ligi. Już w pierwszym sezonie byliśmy pierwszym zespołem, który nie uzyskał awansu. W drugim roku awansowaliśmy do III ligi. Tam nie zagrzaliśmy długo miejsca i awansowaliśmy do II ligi. Tutaj gramy już 2 sezon. W tym roku tylko w II lidze gra ok. 60 zawodników i zawodniczek. W poprzednim roku po pierwszej turze rozgrywek następuje podział na strefę spadkową i awansową. Naszym celem było zakwalifikowanie się do grupy grającej o awans do I ligi. Cel osiągnęliśmy. Po pierwszej rundzie zajęliśmy 6 lokatę i na tym miejscu zakończyliśmy ubiegłoroczne rozgrywki. Przeciwnicy są bardzo silni, prawie wszyscy mają za sobą okres gry w klubach i trudno jest o ligowe punkty. Tym większe uznanie należy się Mateuszowi i Arkowi za dobrą postawę. W pierwszej turze mieli prawie tyle samo zwycięstw co porażek.

Jako ciekawostkę można podać fakt, że przez 3 lata naszym przeciwnikiem w drużynie Dystans Niedźwiada występował aktualny Mistrz Europy mlodzików - Mateusz Baranowski.

W powiecie opolskim rozgrywane są mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w różnych dyscyplinach sportowych. W powiecie jest 7 szkół ponadgimnazjalnych. Poniżej wyniki naszych uczniów w poszczególnych dyscyplinach w roku szkolnym 2012/2013.

Siatkówka

4 i 6 lutego w Opolu Lubelskim odbyły się mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych powiatu opolskiego w piłce siatkowej. Zarówno nasze dziewczęta jak i chłopcy zajęli IV miejsce.

Tenis stołowy - indywidualnie

23. października 2012r. w Karczmiskach odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Agnieszka, Renata i dwie Kasie. Dziewczęta zagrały na miarę swoich możliwości zajmując miejsca od 5 do 10.

24. października do rozgrywek przystąpili chłopcy. W tej konkurencji nasi uczniowie należą do ścisłej czołówki powiatu. Nie inaczej było w tym roku. Tytuł mistrza powiatu zdobył Arek, który w walce o I miejsce pokonał Mateusza. Mateusz ostatecznie zajął III miejsce. Michał i Sebastian zajęli miejsca w przedziale 7-12.

Tenis stołowy – drużynowy

Drużynowe zawody w tenisie stołowym odbyły się 15. stycznia 2013r. Renata i Kasia wywalczyły IV miejsce. Arek i Mateusz podtrzymali tradycję i kolejny raz z rzędu zdobyli mistrzostwo powiatu. Dla Mateusza to już 4 (i ostatni bo w tym roku kończy szkołę) taki tytuł a dla Arka drugi.