Rok szkolny 2016/2017

Tenis stołowy

     9 listopada 2016r. w Zespole Szkół w Chodlu odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział pięć szkół: Specjalny Ośrodek Szkoleniowo-wychowawczy im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Karczmiskach, LO w Opolu Lubelskim, ZS Zawodowych im. Stanisława Konarskiego Opole Lubelskie i ZS w Poniatowej. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dominik Świrkosz, Damian Adamczyk, Sebastian Kozak, Krystian Kuś, Cezary Michalak z klasy I TB oraz Karol Kołodziej z klasy III TB. Nasi uczniowie zajęli II miejsce. Gratulujemy!!!

Tenis stołowy

      19 października 2016r. w Karczmiskach w Specjalnym Ośrodku Szkoleniowo-wychowawczy im. Ewy Szelburg-Zarembiny odbyły się powiatowe indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Karol Kołodziej z klasy III TB. Kuś Krystian i Dominik Świrkosz z klasy I TB. Karol Kołodziej zajął II miejsce. Gratulujemy!!!

Biegi przełajowe

         W dniu 30 września 2016 r. w Opolu Lubelskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna chłopców z Zespołu Szkół w Chodlu zajęła III miejsce.
Drużynie i opiekunce pani
 Kindze Kozłowskiej GRATYLUJEMY !!! 

Rok szkolny 2016/2017

 

.........................................................................................................................

Nasi w LLTSA
Już drugi rok drużyna o nazwie "Ściegienny" bierze udział w rozgrywkach IV ligi amatorów w Lublinie. Wszystko wskazuje na to, że awansuje... (więcej)

Powiatowe drużynowe zawody w tenisie stołowym
2010-01-+++ w Józefowie odbyły się drużynowe zawody szkół ponadgimnazjalnych z powiatu opolskiego w tenisie stołowym. Duży sukces odnieśli uczniowie naszego Zespołu Szkół... więcej