„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”

 

Dwójka naszych uczniów: Wioletta Górniak (uczennica kl. III LO) i Michał Ruta (uczeń kl. III TB) wraz z dyr. Januszem Kobiałką mieli zaszczyt być zaproszeni przez Kuratora Oświaty w Lublinie na uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Gala ta odbyła się 9 listopad a 2010r. o godz. 10 w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4.

W miłej atmosferze wysłuchaliśmy muzycznych koncertów w wykonaniu naszych kolegów z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Lublinie, którzy zaprezentowali nam swoje nieprzeciętne zdolności. Występy te zostały docenione przez słuchaczy i nagrodzone gromkimi brawami.

Powstała atmosfera towarzyszyła nam także w chwilach wręczenia dyplomów stypendystom, których było 266 w naszym województwie. „Miło nam, że zostaliśmy dostrzeżeni przez władze państwa i osobiście odebraliśmy dyplomy z rąk Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza w towarzystwie wicewojewody Henryki Strojnowskiej”, wypowiadali się nasi nagrodzeni koledzy.

Po uroczystej gali znalazło się także coś dla podniebienia, słodkie ciastko i kawka, dla zaspokojenia potrzeb nie tylko ducha, lecz i ciała.

Liczymy, że w przyszłym roku szkolnym uczniowie z naszej szkoły również znajdą się wśród tej wyróżnionej grupy młodzieży jaką są stypendyści.

 

Galeria

Co piszą inni