Bal studniówkowy

Styczeń to tradycyjnie czas, gdy maturzyści bawią się na balach studniówkowych. Nie inaczej było w Zespole Szkół w Chodlu. 11 stycznia uczniowie klas III liceum, IV technikum oraz – mimo że matura dopiero za rok – III technikum świętowali w towarzystwie swoich wychowawców, nauczycieli, rodziców i osób towarzyszących.

Przy dźwiękach muzyki, w pięknych strojach i doskonałych nastrojach tańczyliśmy do białego rana, by razem, na sto dni przed egzaminem dojrzałości dotrzymać tradycji i odbyć swój pierwszy bal.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor – Janusz Kobiałka, który przywitał gości i życzył wszystkim udanej zabawy. Następnie poprowadził tradycyjny taniec rozpoczynający bal – poloneza. Uczniowie w rytm kompozycji znanej z ekranizacji „Pana Tadeusza” odtańczyli układ przygotowany przez p. Bogdana Grzybka.

Zabawa skończyła się świtem, gdy zmęczeni, ale zadowoleni opuszczaliśmy mury szkoły. Wszystkim, którzy zechcieli uświetnić nasz bal – nauczycielom, wychowawcom, a szczególnie rodzicom serdecznie dziękujemy.

Galeria

100dni