Wielka Gala w Naszej Szkole – Studniówka 2013

12 stycznia w pięknej scenerii, przy dźwiękach muzyki uczniowie klas maturalnych ( kl. III LO i IV T ) wraz z gronem pedagogicznym i ważnym gościem - Starostą Powiatu Opolskiego – Zenonem Rodzikiem rozpoczęli bal staropolskim tańcem zwanym POLONEZEM.

Była to pierwsza w tym sezonie studniówka wśród pozostałych szkół naszego powiatu. Ponadto jako jedyni nasi uczniowie zdecydowali się zorganizować swój bal w murach szkoły. W dzisiejszych czasach wydaje się to bardzo ważną inicjatywą.

Uroczystość swoją obecnością uświetnił Pan Starosta – Zenon Rodzik oraz Pani Ewa Gajowiak – przewodnicząca Rady Rodziców, Rodzice naszych maturzystów, a także  zaproszeni nauczyciele na czele z Dyrektorem Szkoły – Panem Januszem Kobiałką oraz wychowawczyniami Paniami: Jadwigą Czuryszkiewicz i Urszulą Furtak.

Jednak na balu widoczni byli przede wszystkim uczniowie klas maturalnych Liceum i Technikum z osobami towarzyszącymi. Pierwszym tańcem był polonez, który maturzyści odtańczyli wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi. Szczególne podziękowania należą się autorce wspaniałej choreografii – Pani Jadwidze Czuryszkiewicz. Co warte podkreślenia, po wielu latach powrócono do tradycyjnego tańca w wykonaniu nauczycieli i zaproszonych gości. Tradycyjnego rozpoczęcia balu nie odmówił również Pan Starosta.

Jaki był ten bal? Dużo by jeszcze  pisać, jednym słowem: PIĘKNY! Sami zobaczcie!

Galeria