Trzecia technikum na paintball’u

Paintball to propozycja krótkich, dynamicznych imprez przygodowych, jest grą zespołową uczącą szacunku do przeciwnika, gry fair play oraz współpracy w grupie i komunikacji. Dlatego, świetnie się sprawdziła jako zabawa dla uczniów III technikum,  przygotowując ich – w niekonwencjonalny sposób – do życia codziennego.

2 października uczniowie klasy trzeciej technikum skorzystali z oferty pobliskiego pola paintballowego i zaplanowali tam swój dzień. Niemal w całości męska grupa – wyjątek stanowiła Sylwia oraz wychowawczyni p. A. Chamera, realizowała scenariusze walki zaproponowane przez instruktorów. Szczególne zainteresowanie wzbudził scenariusz „Wojna Secesyjna”. Po wyczerpującej walce Panowie posiali się przy grillu, analizując przy tym zasadność wybranych strategii operacyjnych.

Aura jesienna sprzyja tego typu rozrywkom z tego względu, że lepiej jest założyć na siebie kilka warstw ubrań, by nie mieć na ciele siniaków po kulkach. Jeżeli więc nie macie pomysłu, jak spędzić swój wolny czas i nudzicie się z grupką znajomych, to idealnym wyjściem może być właśnie paintball.

Galeria

Paintball