════════════════════════════════════════════════════════════════════

OFERTA EDUKACYJNA

NA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 

3-letni cykl kształcenia

NOWOŚĆ!!!

Klasa mundurowa-wojskowa

z rozszerzonym programem z  języka polskiego, języka angielskiego i wiedzy o społeczeństwie

 

TECHNIKUM 

4-letni cykl kształcenia

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

3-letni cykl kształcenia

════════════════════════════════════════════════════════════════════

Rok szkolny 2015/2016

Pożegnanie klasy maturalnej

           Dnia 29 kwietnia 2016 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie roku klasy maturalnej. W sali gimnastycznej miała miejsce gala wręczania nagród i świadectw dla absolwentów oraz listów gratulacyjnych dla ich rodziców.
Uczniów klasy IV TB tradycyjnie pożegnali ich młodsi koledzy z klas III TB. Przygotowana przez nich część artystyczna dostarczyła wszystkim wielu wzruszeń.
Wspominaliśmy wspólnie spędzone chwile, radości, które nam towarzyszyły, wspólnie przygotowywane uroczystości szkolne. Cieszymy się, że dla uczniów kończących dziś szkołę rozpoczyna się nowy, być może jeszcze ciekawszy etap życia. Mamy nadzieję, że nasza szkoła zawsze będzie kojarzyła się im pozytywnie i będą ją wspominać z nostalgią.

Wszystkim absolwentom, którzy dzisiaj ukończyli szkołę, życzymy powodzenia w życiu. Tym, którzy zdają maturę, życzymy powodzenia na maturze i na wszystkich innych egzaminach

Dni Otwarte Szkoły

Dni Otwarte Szkoły odbyły się 27 kwietnia 2016r.

          27 kwietnia Zespół Szkół w Chodlu obchodził swoje coroczne święto pod nazwą Święto Szkoły. Była to doskonała okazja do zaprezentowania historii szkoły, jej osiągnięć, a przede wszystkim jej oferty edukacyjnej na kolejny rok szkolny. Z tej okazji zaprosiliśmy wszystkie okoliczne szkoły gimnazjalne do wzięcia udziału w zawodach sportowych przygotowanych dla uczniów klas trzecich gimnazjum. >>>>

I Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły "Sprawni jak żołnierze"
FILM PACO https://youtu.be/rpPHgTZqH9Y 

 

Dyrektor Zespołu Szkół w Chodlu zaprasza Dyrekcje, nauczycieli i uczniów Gimnazjów na Dni Otwarte, które odbędą się w Zespole Szkół w Chodlu w dniu 27 kwietnia 2016r. od godziny 1000.
            W tym dniu, oprócz działań związanych z promocją szkoły, odbędzie się I Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły pod nazwą - „Sprawni jak żołnierze”.
           Organizacja turnieju związana jest z prowadzeniem rekrutacji do klasy I liceum o profilu mundurowym – wojskowym.
            O organizacji turnieju odrębnym pismem zostaną poinformowani nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Państwa szkole.

Olimpiada budowlana „Buduj z pasją”

 W dniu 18 marca 2016r. w Zespole Szkól Budowlanych w Lublinie przy ul. Słowiczej 3 odbył się etap regionalny Olimpiady Budowlanej „Buduj z pasją”, organizowanej przez Krajową Federację Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani” z siedzibą w Kielcach. W konkursie wzięło udział 13 drużyn dwuosobowych, reprezentujących szkoły budowlane z: Biłgoraja, Chełma, Hrubieszowa, Lubartowa, Lublina (2 szkoły), Puław, Ryk, Włodawy, Zakrzówka, Zamościa (2 szkoły) oraz drużyna z naszej szkoły.==>

 

Akcja honorowego krwiodawstwa

 

 

       1 lutego 2016 r. już  po raz  kolejny w naszej szkole odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa, która została przeprowadzona przez Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
Wszystkim honorowym krwiodawcom serdecznie dziękujemy!!!

 

 

Targi Edukacyjne

     31 stycznia 2016 roku Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim po raz kolejny zorganizowało dla uczniów szkół gimnazjalnych Targi Edukacyjne. W hali sportowej przy ulicy Kolejowej swoje stoiska promocyjne z ofertą edukacyjną wystawiły wszystkie szkoły powiatu, w tym Zespół Szkół w Chodlu. Na naszym stoisku promowaliśmy głównie prężnie działające Technikum Budowlane, staraliśmy się zainteresować uczniów gimnazjum naszą nową ofertą edukacyjną, to jest klasą mundurową w LO oraz szkołą zawodową.
     Za życzliwe zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną serdecznie dziękujemy i zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły, które odbędą się w kwietniu. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.
    Stoisko promocyjne przygotowała młodzież pod opieką pani Agnieszki Maj i pana Piotra Majcherskiego.

 

70 lat temu zabrzmiał pierwszy dzwonek...

Uroczyste obchody 70-lecia Szkolnictwa Średniego w gminie Chodel

„Jak miło cię widzieć”, „ile to już lat”, „nic się nie zmieniłaś” - takie rozmowy można było usłyszeć na korytarzu Zespołu Szkół w Chodlu w dniu 17 października 2015 roku. Wszystko za sprawą uroczystości 70-lecia Szkolnictwa Średniego w gminie Chodel. ...

 

Zjazd absolwentów 17.10.2015

 

Więcej zdjęć w galerii

 

Tenis stołowy I i II miejsce w powiecie
 
GRATULUJEMY !!! 

27 października 2015r. w Karczmiskach w Specjalnym Ośrodku Szkoleniowo-Wychowawczym im. Ewy Szelburg-Zarembiny odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. ==>

 

 

31 Pielgrzymka Maturzystów
na Jasną Górę

  

W sobotę 10 października po raz 31 maturzyści Archidiecezji Lubelskiej uczestniczyli w pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę. W podróż wyruszyli także nasi maturzyści już o godzinie 5.00 z placu przy kościele parafialnym w Chodlu. Tegoroczna Pielgrzymka odbyła się pod hasłem: „Nowe życie w Chrystusie”.


 

Biegi przełajowe   


W dniu 6 października 2015 r. w Opolu Lubelskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna chłopców z Zespołu Szkół w Chodlu zajęła II miejsce. Drużynie i opiekunce pani Kindze Kozłowskiej GRATULUJEMY !!! 
Drużyna wystąpiła w składzie: Artur Adamczyk, Mateusz Długosz, Wojciech Brzozowski,  Damian Nowicki,  Patryk Chęć, Mateusz Jureczko, Wojciech Wyroślak, Paweł Popiołek, Sebastian Poleszak, Sebastian Czaja, Patryk Wyroślak.

 

 

Dzień Chłopaka


30 września w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczyny przygotowały dla chłopców niespodziankę, piekąc własnoręcznie torty i przygotowując mały poczęstunek. Tort smakował każdemu, a chłopcy byli mile zaskoczeni. Dziewczyny są bardzo ciekawe, jak chłopcy zrewanżują się 8 marca.
Może być ciężko!

 

 

Stypendium Starosty Opolskiego


W dniu 24 września w siedzibie Zespołu Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla uczniów z najwyższymi wynikami w nauce. Po raz pierwszy zostały one przyznane przez Starostę Opolskiego. Z rąk pana Zenona Rodzika, Starosty Opolskiego,  wyróżnienie odebrała także uczennica naszej szkoły Pamela Półtorak z klasy 2TB,

Salon Maturzystów

Dnia 15 września 2015 uczniowie klasy IVTB wzięli udział w Salonie Maturzystów, który po raz kolejny został zorganizowany w sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Młodzież nasza uczestniczyła w wykładach dotyczących przyszłorocznej matury. Spotkania były przeprowadzone przez egzaminatorów fachowców OKE z Krakowa.
Opiekę nad młodzieżą sprawowała p. Jadwiga Czuryszkiewicz. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze poznali procedury egzaminu maturalnego w 2016 roku oraz szeroką ofertę poszczególnych uczelni wyższych na terenie miasta Lublina.

 

 

W dniu 1 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uroczystość poprowadził pan Dyrektor Janusz Kobiałka, który powitał nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Podkreślił, że jest to szczególny rok, gdyż nasza szkoła będzie obchodziła 70-lecie istnienia. Uroczystości odbędą się 17 października, na które pan Dyrektor zaprosił wszystkich absolwentów. 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

o godz. 9:00

Msza Święta godz. 8:00

 

 

2015/2016

 

 

 

OFERTA EDUKACYJNA

NA ROK SZKOLNY 2015/2016

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 

3-letni cykl kształcenia

 

TECHNIKUM 

4-letni cykl kształcenia

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

3-letni cykl kształcenia